Wyłączny przedstawiciel Teco a.s. w Polsce
Building Management System +48 721 295 380
Wstęp / O nas

O nas

sofi_domcek_original_small

Nasza firma jest wyłącznym autoryzowanym przedstawicielem Teco a.s. w Polsce dla inteligentych instalacji elektrycznych w domach, mieszkaniach, biurach i budynkach.

Teco a.s. jest czeski producent przemysłowych systemów sterowania PLC (z angielskiego Programmable Logic Controller), które są rozwijane, produkowane i testowane wg międzynarodowych standartów IEC EN 61131.

Jakość produktów i sposoby produkcji Teco a.s. są od roku 1996 certyfikowane wg międzynarodowego standardu EN ISO 9001:1994 i od roku 2002 wg EN ISO 9001:2000.

Teco a.s. ma dla swojego rozwoju PLC i dodatkowych systemów automatyzacji do dyspozycji własne zasoby ludzkie do produkcji i rozwoju, którym zapewnia regularne szkolenia na produktach. Spółka zapewnia dla swoich produktów długotrwałe wsparcie techniczne i usługi serwisowe.

Oferujemy również SCADA/HMI system Reliance 4 od firmy GEOVAP, spol. s r.o., łączniki i gniazda Logus90 od firmy EFAPEL – Empresa Fabril de Produtos Eléctricos, S.A, multimedialne dodatki Control4, certyfikowane systemy alarmowy JABLOTRON - OASIS, Jablotron 100 oraz osprzęt KNX od firmy JUNG..

Oferujemy:

iQ BMS – nowoczesny i dostępny system inteligentnej instalacji elektrycznej

to nowoczesny modułowy system sterowania i regulacji, produkowany przez czeską firmę z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrotechnicznej, początki produkcji datuje się na 1919r. – TESLA. Dzięki zastosowaniu bardzo wydajnej jednostki procesorowej, z bogatymi możliwościami komunikacyjnymi oraz dużą ilością urządzeń peryferyjnych wejściowych i wyjściowych, daje szerokie i integralne zastosowanie w dziedzinie inteligentnych instalacji elektrycznych. Pozwala to na nazwanie go systemem nowej generacji.”. więcej

Reliance 4 – profesjonalny system SCADA/HMI

Reliance jest nowoczesny system SCADA/HMI przeznaczony do monitorowania i sterowania różnych przemysłowych technologii i automatyzacji budynków. Reliance rozwijany jest na podstawie długoletnich doświadczeń w budowaniu dużych aplikacji do wizulizacji, na podstawie uwag, propozycji od użytkowników i specjalizowanych partnerów systemowych. Wynikiem tego jest bogaty, bezpieczny i robustny system, który jest zoptymalizowany i dla dużych aplikacji. więcej

Logus90 – łączniki i gniazda

Oferujemy nowoczesne łączniki, gniazda i akcesoria portugalskiego producenta Efapel, która oparta jest na doświadczeniach i 30 rocznej tradycji w produkcji i dystrybucji na cały świat. więcej

Control4 – łatwe i dostępne sterowanie multimediów z systemu iQ BMS

Co raz więcej inteligetnej elektroniki używamy na codzień, dużo technologii i formatów (Bluray, MP3, MWV, HD, HD, ...etc.) – nie było by lepiej jak by wszystko razem współgrało? więcejChcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do nas i doradzimy ci.


captcha
* pola wymagane