Wyłączny przedstawiciel Teco a.s. w Polsce
Building Management System +48 721 295 380
Wstęp / Funkcje systemu / Komfort

Komfort

B74L B52L

Zautomatyzowane i zdalne zarządzanie szeregiem powiązanych ze sobą funkcji, takich jak: światło, ogrzewanie, czy alarm pozwolą zaoszczędzić czas, poprzez wyeliminowanie konieczności ich dopilnowania.

Przyciski i sensory, klasyczne lub bardziej eleganckie, zapewniają, jednym naciśnięciem, sterowanie szeregiem funkcji i zależności takich, jak włączenie/wyłączenie świateł, obniżenie temperatury, uzbrojenie alarmu, podniesienie i opuszczenie rolet, załączenie ekspresu do kawy i wiele innych, zaś zastosowanie panelów dotykowych, smartfonów czy tabletów daje komfort zdalnego zarządzania tymi funkcjami w rzeczywistym czasie.

Na panelu wyświetla się status danego urządzenia lub zdarzenia, dlatego w każdej chwili możliwe jest jego zweryfikowanie lub zmiana.

DOM NA PROGRAMIE PIERWSZYM
Do sterowania budynkiem i nadzorowania zachodzących w nim zdarzeń można wykorzystać TV.

Przełączając się na kanał, na którym znajduje się wizualizacja iQ BMS, ekran TV zmieni się na centrum dowodzenia budynkiem.

Kontrola budynku dostępna jest przez dedykowaną, zakodowaną stronę internetową, dostępną dla użytkownika z każdego urządzenia mobilnego, w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. W ten sposób użytkownik ma swój dom zawsze pod kontrolą.W naszym domu system iQ BMS uprościl nam sterowanie oświetleniem, rotelami, ogrzewaniem i klimatyzacją. Wygodne sterowanie całego domu zapewniają nam panele dotykowe, tablety i smartfony, które używamy na codzień.
Tomek / Warszawa